Jak fungují online kasína

První online kasína se otevřela zhruba před 10 lety. Neměla to lehké, musela proklestit cestou stovkám (možná i tisícům) kasín, která na internetu existují dnes. V roce 2011 prý nebylo na celém světě více než 5 milionů hráčů, dnes jich je asi 11 miliard.

Online kasína se od těch fyzických trochu liší. V online světě je všechno trochu jinak a hlavně se všechno rychle vyvíjí. Principy ale zůstávají stejné.

Rychlejší a graficky působivější

Hlavním rozdílem je, že nepřijdete do kontaktu s žádnými lidmi. Dnes prý na světě existuje až 420 hazardních her, některé se hrají pouze online, jiné i v reálných kasínech. Jedno je však jisté. Když si online zahrajete hry, jako jsou poker nebo blackjack, bude to rychlejší než v reálném životě, protože nebudete muset čekat na ostatní hráče a konverzovat s nimi.

Některé online herny se orientují jen na jednu hru, jiná jich nabízí desítky – takovým příkladem je například HraVelka.com. Určitá kasína mají své hry založené na postavičkách z knihy, jiné upřednostňují počítačovou verzi tradičních kasinových her. Například když začnete hrát v automaty hry zdarma na Hravelka.com, najdete tematiku arabských pohádek. Vždy se setkáte s efektní grafikou a zvukovými efekty, jak je znáte z reálných hracích automatů.

Je to legální?

Ano. Vláda ví, že Češi online gambling provozují, a loni připravila zákony, které tuto oblast upravují. Dlouhou dobu u nás působí nejen čistě české společnosti, ale také zahraniční společnosti, které mají stránky lokalizované do češtiny, ale daně platí jinde. Cílem zákonu bylo zlegalizování také těchto firem.

Začněte bez peněz

Když už se chcete do online gamblingu pustit, nebo si ho aspoň vyzkoušet, je lepší začít bez peněz. Spousta stránek (například zmiňovaná HraVelka.com) nabízí možnost zahrát si hazardní hry virtuálně bez skutečných peněz. Až si to zkusíte, investujete vlastní peníze a třeba se poštěstí.

Spider solitaire | Bubble Shooter hry | Sportovní online hry zdarma | Android hry zdarma hry | professor bubbles