Sportovní online hry zdarma i za peníze!

Online zábavní hry jsou oblíbenou aktivitou na internetu a v posledních letech i na mobilu. Jednoduše si otevřete vaši oblíbenou stránku, najdete správnou kategorii a zvolíte hru. Podle oblíbenosti, hodnocení, grafiky, ale i zaměřením a náročností.

Takových her jsou na internetu stovky a tisíce. Proto musí už na první pohled zaujmout. Časté jsou různé fotbalové hry. V nich můžete buť přímo hrát samotný fotbal nebo naopak určitou fotbalovou aktivitu – střílíte penalty, kopete rohy. Dá se však hrát i basketbal, tenis, můžete si zalyžovat, běhat překážky nebo zahrát kulečník.

Zajímavou kategorií jsou tématické sportovní hry, na kterých můžete vyhrát skutečné peníze. Ty najdete na stránkách online casin. Stejně jako jiné si je však můžete zahrát i zdarma. Stačí spustit, vyzkoušet si hrát a pak už je jen na vás, jestli zkusíte své štěstí a vsadíte si na tyto sportovní hry.

Příkladem takové hry je Football Championships. Jejím cílem je uhádnout výsledek mnoha druhů sázek, od vítěze celého turnaje až po vítěze jednotlivých utkání. Hrají se vyřazovací kola, kde tým hraje vždy jedno utkání venku a jedno doma. Který z týmů vstřelí více gólů v součtu obou zápasů, vyhrává a postupuje. Vítězný tým postupuje do dalšího kola. Takto až se dva nejlepší týmy dostanou do finále, kde se hraje už jen jedno utkání.

Během turnaje si tedy můžete vsadit, zda vaše vybrané týmy vyhrají, dosáhnou určitého kola turnaje nebo že vyhrají samotné finále.

Pokud si chcete zahrát sportovní hry, ale zároveň mít i možnost vyhrát skutečné peníze, zkuste různé hry v online casinech.  A navíc, nemusíte zůstat jen u sportovních her, online casina nabízejí i hry jako je ruleta nebo hrací automaty.  Přehled takových webových stránek je k dispozici například na webu Hrací Automaty Zdarma.

Spider solitaire | Bubble Shooter hry | Sportovní online hry zdarma | Android hry zdarma hry | professor bubbles